Novinky

Zakázková výroba

ČOKOLÁDY S VLASTNÍM OBALEM

Chcete darovat originální čokoládu? Všichni dobře víme, že kvalitní čokoláda potěší každého, ale co takhle k ní přidat vaše logo nebo grafiku? Hned máte dárek, který potěší zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky.

Nabízíme také možnost prodávat čokoládu pod svou privátní značkou. V případě zájmu nebo dalších dotazů nás kontaktujte.

ČOKOLÁDY S POTISKEM

Vlastní logo na obale čokolády je málo? V tom případě můžeme vytvořit potisk přímo na čokoládu. Je jen na vás, jestli půjde o logo firmy nebo věnování. V případě zájmu nebo dalších dotazů nás kontaktujte.

 

ČOKOLÁDY S VLASTNÍM TVAREM

Sháníte čokoládu v nestandardním tvaru? Rádi pro vás vyrobíme čokoládové figurky i jiné tvary na zakázku. Počítejte ale s delším procesem výroby, jelikož musíme potřebujeme i formy na míru. Výsledek ale stojí za to! Pro více informací nás kontaktujte.


ČOKOLÁDY S VLASTNÍ PŘÍCHUTÍ

Je vaše firma známá pro specifickou chuť? Nebo chcete rozšířit vlastní sortiment? Rádi s vámi probereme váš návrh a pokud to bude v našich silách, vytvoříme čokoládu s jakoukoliv příchutí na přání.

V minulosti jsme například vyráběli pralinky s alkoholickým nápojem Becherovka originál pro společnost Jan Becher-Karlovarská becherovka, a.s.

 

ČOKOLÁDA NA PŘÁNÍ

Vyrobíme vám téměř cokoliv dle vašich přání a nápadů.
Stačí se jen ozvat a nápad s námi prokonzultovat.
Těšíme se na realizaci čokolád na míru.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz