iSweet®

Tekutý ovocný cukr pod značkou iSweet® slouží jako snadnější a zdravější náhrada sypkého cukru do pečení, vaření, hotových jídel a všech druhů nápojů. Zároveň se používá na přípravu koktejlů a limonád.

Je 100% přírodní bez přidání koncentrovaných sladidel. Má stejnou sladivost jako sypký cukr ale o 30% méně kalorií.
Díky nízkému glykemickému indexu je vhodný i pro diabetiky 2. typu.
 

1 položek celkem
iSweet 650g
iSweet 650g
Skladem (>20 ks)
141,96 Kč bez DPH
159 Kč
5610

 

PROČ si KOUPIT iSweet®

Chcete mít jistotu ve kvalitě?

V současné době již skoro každý zastánce kvalitních potravin umí a rád čte složení. Jak se tomu říká, "ďábel se skrývá v detailech". Nemusíte se bát, nepíšeme nic malým písmem a neskrýváme žádné škodlivé složky pod množstvím 0,01%. iSweet má certifikát kvality a shody výroby, Kosher a Halal certifikát.

Preferujete jen to přírodní?

iSweet je 100% přírodní fruktóza upravená dle stanovené viskozity s přirozeným glykemickým indexem 19. Používáme pouze fruktózu vyrobenou z řepného cukru. Dle schváleného stanoviska EU, které se opírá o studie a vědu, fruktóza způsobuje nízký vzestup hladiny cukru v krvi. Neexistuje žádný rychlý skok na rozdíl od glukózy a cukru. Proto iSweet je považován za bezpečné sladidlo pro lidi s cukrovkou 2. typu.

Máte domněnky o fruktóze?

Obavy, o kterých se někdy ve zprávách a na internetu mluví, nejsou spojeny s čistou fruktózou která je základem iSweet, ale týkají se fruktózy pod názvem isoglukóza (fruktózo-glukózový sirup) vyrobené ze škrobu a obecně obsahující 45% až 58% glukózy a dalších cukrů. U škrobu se jako surovina používá kukuřice nebo pšenice a prochází dalšími fázemi zpracování. Při neodborných diskusi lidé většinou nerozlišují isoglukózu od čisté fruktózy z čehož vznikají omylné domněnky.
 
Důležité je si uvědomit, že všechny tyto obavy jsou však spojeny s dlouhodobým a nadměrným užíváním, nikoli se střídmou konzumací. Při nízkém příjmu fruktózy, do 40g denně, negativní účinky nebyly pozorovány. Dalo by se říct, že nadměrný příjem jakýchkoli druhů jídel a nápojů není k ničemu dobrému..
 
„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus (1492 – 1541), lékař.


web: www.isweet.cz
 
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč
RODINNÁ FIRMA
RODINNÁ FIRMA
s dlouholetou tradicí výroby
RUČNÍ VÝROBA
RUČNÍ VÝROBA
z prvotřídních surovin
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz