iSweet 130g

45 Kč 39,13 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
PROČ si KOUPIT iSweet®
Tento produkt pod značkou iSweet® je určen především jako snadnější a zdravější náhrada sypaného cukru. Je 100% přírodní, nemá zápach a pachuť. Má stejnou sladivost jako sypaný cukr a rozpouští se v teplém nápoji skoro bez zamíchání. Navíc je vhodný i pro diabetiky 2 typu.


 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 1 500 Kč
RODINNÁ FIRMA
RODINNÁ FIRMA
s dlouholetou tradicí výroby
RUČNÍ VÝROBA
RUČNÍ VÝROBA
z prvotřídních surovin

Detailní popis produktu

Chcete mít jistotu ve kvalitě?
V současné době již skoro každý zastánce kvalitních potravin umí a rád čte složení. Jak se tomu říká, "ďábel se skrývá v detailech". Nemusíte se bát, nepíšeme nic malým písmem a neskrýváme žádné škodlivé složky pod množstvím 0,01%.  iSweet má certifikát kvality a shody výroby, Kosher a Halal certifikát.

Preferujete jen to přírodní?
iSweet je 100% přírodní fruktóza upravená dle stanovené viskozity s přirozeným glykemickým indexem 19. Používáme pouze fruktózu vyrobenou z řepného cukru. Dle schváleného stanoviska EU, které se opírá o studie a vědu, fruktóza způsobuje nízký vzestup hladiny cukru v krvi. Neexistuje žádný rychlý skok na rozdíl od glukózy a cukru. Proto iSweet je považován za bezpečné sladidlo pro lidi s cukrovkou 2. typu.

Máte domněnky o fruktóze?
Obavy, o kterých se někdy ve zprávách a na internetu mluví, nejsou spojeny s čistou fruktózou která je základem iSweet, ale týkají se fruktózy pod názvem isoglukóza (fruktózo-glukózový sirup) vyrobené ze škrobu a obecně obsahující 45% až 58% glukózy a dalších cukrů. U škrobu se jako surovina používá kukuřice nebo pšenice a prochází dalšími fázemi zpracování. Při neodborných diskusi lidé většinou nerozlišují isoglukózu od čisté fruktózy z čehož vznikají omylné domněnky.

Důležité je si uvědomit, že všechny tyto obavy jsou však spojeny s dlouhodobým a nadměrným užíváním, nikoli se střídmou konzumací. Při nízkém příjmu fruktózy, do 40g denně, negativní účinky nebyly pozorovány. Dalo by se říct, že nadměrný příjem jakýchkoli druhů jídel a nápojů není k ničemu dobrému..
„Jed od léku odlišuje pouze podávané množství.“ Paracelsus (1492 – 1541), lékař.
  
Hmotnost: 130g

Výživové údaje na 100g: Energie 280 Kcal, Sacharidy 70g, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Vláknina 0g, Sůl 0g, Sodík 0g, Protein 0g

Složení: fruktóza

web: www.isweet.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz